Modele 3D – Oferta specjalna

Chcielibyśmy zachęcić Państwa jako lekarzy stomatologów do przesyłania, w miarę oczywiście możliwości, do naszego laboratorium skanów cyfrowych, na podstawie których zostaną wykonane najwyższej klasy modele drukowane.

Chcąc zachęcić Państwa do tej drogi komunikacji postanowiliśmy, iż od dnia dzisiejszego do końca roku WSZYSTKIE MODELE DRUKOWANE BĘDĄ WYKONYWANE W CENIE PRACY.

TECHNOLOGIA POLYJET

Wielomateriałowy, niezwykle precyzyjny oraz wydajny wydruk zawdzięczamy naszym drukarkom. Progres technologiczny jest zdecydowanie naszym sprzymierzeńcem. Jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość z chirurgiczną precyzją sięgającą 16 mikronów.

 

POLYJET jest technologią wręcz stworzoną dla przemysłu medycznego. Daje możliwości budowania modeli medycznych, które odtwarzają kształt anatomii pacjenta.

 

Technologia ta gwarantuje bezkonkurencyjną gładkość powierzchni i precyzję w odwzorowaniu kształtów, wymiarów i najdrobniejszych szczegółów.
Od kilku miesięcy nieustannie dążymy do perfekcji. Uzyskaliśmy już wysokiej klasy modele, które z całą pewnością doskonale sprawdzą się w Państwa

 

W trosce o najwyższy poziom świadczenia usług stworzyliśmy dla Państwa formularz zleceń online dla plików cyfrowych. W celu złożenia zamówienia prosimy o uważne wypełnienie formularza z danymi niezbędnymi do przygotowania pracy.